KONST / Litografier / Färglitografi 15528201
nr 1552 8201
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad HC 34/40. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:58:33
13/7 12:11:52
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist